KONST / Litografier / Färglitografi 13699162
nr 1369 9162
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 49/100, "Fröken Julie i dag ou la belle de Åke Hodell". Motivet: 79x54 cm
Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:48:18
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)